Menu

Τελευταία Ενημέρωση περιεχομένου: 28/05/2017

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. Για την εξετάσεις της Α΄τάξης η ώρα έναρξης των εξετάσεων αρχικά είναι 10:45 π.μ., ενώ από την Δευτέρα
29/05 και μετά η ώρα έναρξης θα είναι 8:30 π.μ..
2. Για τις εξετάσεις της Β΄ τάξης η ώρα έναρξης είναι επίσης 10:45 π.μ., εκτός αν το μάθημα έχει και εργαστηριακό
μέρος, το οποίο θα εξετάζεται πρώτο στο Ε.Κ. στις 8:30 π.μ..
Την Παρασκευή 12/5 που εξετάζονται 2 μαθήματα, οι ώρες έναρξης είναι 8:30 π.μ. και 10:45 π.μ. με τα
Θρησκευτικά να εξετάζονται στις 10:45 π.μ.
Από τη Δευτέρα 29/05 και μετά οι εξετάσεις της Β΄ τάξης θα ξεκινούν την 8:30 π.μ. και θα ακολουθεί η εξέταση
του εργαστηριακού μέρους αν υπάρχει στις 10:45π.μ.
3. Για το μάθημα "ΣΤ. ΜΗΧΑΝ.-ΝΑΥΠ. ΣΧΕΔΙΟΥ" την Τετάρτη 31/5 οι μαθητές του Βν1 θα εξετάστουν στο Ε.Κ. στις
8:30 π.μ, ενώ για τους μαθητές του Βν2 ή εξέταση θα είναι στις 11:00π.μ..
4. Για τις εξετάσεις της Γ΄ τάξης η ώρα έναρξης των εξετάσεων είναι 8:30 π.μ. και θα ακολουθεί η εξέταση του
δεύτερου μαθήματος ή του εργαστηριακού μέρους αν υπάρχει στις 10:45 π.μ..

 

Κατεβάστε το πρόγραμμα σε μορφή excel

Στη ενημέρωση του Προγράμματος (18/05/2017) αλλάζει στο πρόγραμμα της Β΄ τάξης η ημέρα εξέτασης του μαθήματος των Αγγλικών με το μάθημα "Αρχές Επιστήμης Η/Υ".

 Α και Β ΤΑΞΗ

 

  Α   Β Βν Βγ Βο Βπ
ΠΕΜΠΤΗ 11/5 ΦΥΣΙΚΗ
Αβραμίδης-Αναστασόπ.
  ΑΛΓΕΒΡΑ
Τσιμούρτος-Τσιάμης
       
ΠΑΡΑΣΚ.12/5       ΝΑΥΤΙΚΑ ΑΓΓΛΙΚΑ
Δούλαλα-Κανελλοπ.
ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΜΕΑ
Κανελλοπ.-Δούλαλα
ΘΕΩΡ. ΤΟΥΡΙΣΜ. (Ε)
Ντάφος-Δημητροπ.
ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΜΕΑ
Κανελλοπ.-Δούλαλα
ΝΑΥΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ
Χαριτόπουλος-Κωστόγλου
  ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ
Αρκάδας-Τζούδα
       
ΔΕΥΤΕΡΑ 15/5 ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
Τζούδα-Σονιάδης
  ΦΥΣΙΚΗ
Αβραμίδης-Αναστασόπ.
       
ΤΡΙΤΗ 16/5         ΑΡΧΙΤ. ΤΟΠΙΟΥ (Θ&Ε)
Ταναΐνη-Γαλάνης
  ΤΕΧΝ.ΘΕΜ.ΠΩΛ.(Θ&Ε)
Αθανασιάδης-Μπαντουβ.
      ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ
Γεωργοπούλου-Χαριτόπουλος
  ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
Πασσά-Παπαγεωργίου
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/5         ΑΡΧ. ΑΓΡ. ΑΝΑΠΤ.
Μαστορόπ.-Ταναΐνη
   
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
Ντάση-Γεωργοπούλου
  ΧΗΜΕΙΑ
Αβραμίδης-Αναστασόπ.
       
ΠΕΜΠΤΗ 18/5 ΒΙΟΛΟΓΙΑ
Αβραμίδης-Γαλάνης
           
ΠΑΡΑΣΚ. 19/5 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ
Αρκάδας-Τζούδα
    ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΜΗΧ.
Γούλα-Μαυριδόπ.
ΖΩΙΚΗ ΠΑΡΑΓ.(Θ&Ε)
Μαστορόπ.-Γαλάνης
ΑΡΧΕΣ ΛΟΓΙΣΤ.(Θ&Ε)
Δημητροπ.-Ντάφος.
ΥΛΙΚΟ & ΔΙΚΤ.(Θ&Ε)
Μπαντουβ.-Αθανασ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 22/5       ΝΑΙΣΙΠΛΟΪΑ (Θ&Ε)
Χαριτόπουλος-Κωστόγλου
ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ. (Θ&Ε)
Μαζαράκη-Ταναΐνη
  ΠΡΟΓΡ. ΥΠΟΛΟΓ.(Θ&Ε)
Μπαντουβ.-Αθανασιάδ.
ΙΣΤΟΡΙΑ
Σονιάδης-Τζούδα
        ΟΙΚΟΝ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
Παπαγεωργίου-Πασσά
 
ΤΡΙΤΗ 23/5 ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ
Κανελλοπούλου-Δούλαλα
  ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
Τσιάμης-Τσιμούρτος
       
ΤΕΤΑΡΤΗ 24/5       ΣΤ.ΝΑΥΠ.-ΕΥΣΤ.(Θ&Ε)
Κουρούκλης-Κωστόγλου
ΤΕΧΝ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ (Θ&Ε)
Μαζαράκη-Γαλάνης
ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗ
Πασσά-Παπαγεωργίου
ΛΕΙΤ. ΣΥΣΤ. (Θ&Ε)
Αθανασιάδης-Μπαντουβ.
ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ.
Χουστουλ.-Μπαντουβ.
           
ΠΕΜΠΤΗ 25/5 ΑΛΓΕΒΡΑ
Τσιάμης-Τσιμούρτος
  ΝΕΑ ΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ
Τζούδα-Σονιάδης
       
ΠΑΡΑΣΚ. 26/5 ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
Πασσά-Γεωργοπούλου
  ΑΡΧΕΣ ΕΠΙΣΤ. Η/Υ
Αθανασιάδ.-Μπαντουβ.
ΣΥΣΤ.ΕΛΕΓΧ.ΓΕΦΥΡΑΣ
Παπαδόπουλος-Χαριτόπουλος
  ΧΡΗΜ. ΣΥΝΑΛΛΑΓ. (Ε)
Ντάφος
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 29/5 ΧΗΜΕΙΑ
Γαλάνης-Αναστασόπ.
    ΝΑΥΤ. ΜΗΧΑΝ. (Θ&Ε)
Μαυριδόπουλος
ΓΕΩΡΓ.ΕΓΚ. & ΜΗΧΑΝ.
(Θ&Ε)
Μαστορόπ.-Ζοπανιώτ.
ΣΤΟΙΧ. ΔΙΚΑΙΟΥ
Γεωργοπούλου-Πασσά
ΣΧΕΔ. & ΑΝΑΠΤ. ΙΣΤΟΤΟΠΩΝ (Ε)
ΤΡΙΤΗ 30/5  
ΤΕΤΑΡΤΗ 31/5 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
Τσιάμης-Τσιμούρτος
    ΣΤ. ΜΗΧΑΝ-ΝΑΥΠΗΓ. ΣΧΕΔΙΟΥ (Ε) ΠΕΡΙΒΑΛΛ. & ΓΕΩΡΓΙΑ (Θ&Ε)
Ταναΐνη-Ζοπανιώτ.
ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ
Κανελλοπ.-Δούλαλα
ΒΑΣ. ΘΕΜ. ΠΛΗΡ. (Θ&Ε)
Μπαντουβ.-Αθανασιάδης
ΠΕΜΠΤΗ 1/6 ΓΕΩΠ. & ΑΕΙΦ. ΑΝΑΠΤ.
Μαζαράκη-Ταναϊνη
  ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ
Δούλαλα-Κανελλοπούλ.
       

 

Γ'  ΤΑΞΗ

  Γ Γν Γγα Γγφ Γο Γτ Γπ Γφ
ΠΕΜΠΤΗ 11/5   ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΦΟΡΤΙΩΝ (Θ&Ε)
Χαριτόπ.-Κωστόγλου
ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ (Θ&Ε)
Μαστορόπ.-Ζοπανιώτ.
ΔΕΝΔΡΟΚΟΜΙΑ (Θ&Ε)
Ταναΐνη-Ζοπανιώτ.
ΑΟΔΕ
Παπαγεωργίου-Πασσά
ΑΟΔΕ
Παπαγεωργίου-Πασσά
ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓ.(Θ&Ε)
Αθανασιάδ.-Μπαντουβ.
ΣΤ. ΑΝΑΤΟΜ.-ΦΥΣΙΟΛ.
Νικολαΐδου-Γκικοπούλ.
ΠΑΡΑΣΚ.12/5 ΝΕΑ ΕΛΛΗΝ. ΓΛΩΣΣΑ
Σονιάδης-Τζούδα
             
               
ΔΕΥΤΕΡΑ 15/5   ΝΑΥΣΙΠΛΟΪΑ ΙΙ (Θ&Ε)
Κωστόγλου-Κουρούκλης
ΣΥΓΧ. ΓΕΩΡΓ. ΕΠΙΧ. (Θ&Ε)
Μαστορόπ.-Ζοπανιώτ.
ΣΥΓΧ. ΓΕΩΡΓ. ΕΠΙΧ. (Θ&Ε)
Μαστορόπ.-Ζοπανιώτ.
ΑΟΘ
Παπαγεωργίου-Πασσά
ΑΟΘ
Παπαγεωργίου-Πασσά
ΠΡΟΓΡΑΜΜ. ΥΠΟΛΟΓ. (Θ&Ε)
Μπαντουβ.-Αθανασιάδ.
ΥΓΙΕΙΝΗ
Νικολαΐδου-Γκικοπούλ.
ΤΡΙΤΗ 16/5 ΦΥΣΙΚΗ
Αναστασόπουλος-Αβραμίδης
             
ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ
Δούλαλα-Κανελλοπ.
             
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/5 ΑΛΓΕΒΡΑ
Τσιμούρτος-Τσιάμης
             
               
ΠΕΜΠΤΗ 18/5 ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ
Δούλαλα-Κανελλοπ.
             
ΠΑΡΑΣΚ. 19/5   ΤΗΡΗΣΗ ΦΥΛ. ΓΕΦ. (Θ&Ε)
Κουρούκλης-Κωστόγλου
ΚΑΛΛΙΕΡΓ. ΑΝΘ. ΦΥΤΩΝ (Θ&Ε)
Ζοπανιώτης-Μαζαράκη
ΑΝΘΟΚΟΜ.-ΛΑΧΑΝΟΚ. (Θ&Ε)
Ταναΐνη-Ζοπανιώτ.
ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΙΔΙΚ.
Κανελλοπ.-Δούλαλα
ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΙΔΙΚ.
Κανελλοπ.-Δούλαλα
ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΙΔΙΚ.
Δούλαλα-Κανελλοπ.
ΗΛΕΚΤΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Θ&Ε)
Γκικοπούλ.-Νικολαΐδ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 22/5 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
Σονιάδης-Τζούδα
             
ΧΗΜΕΙΑ
Αναστασόπ.-Γαλάνης
             
ΤΡΙΤΗ 23/5   ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ
Γεωργοπούλου-Κωστόγλου
ΣΧΕΔ. ΦΥΤ. ΕΡΓΩΝ (Θ&Ε)
Ταναΐνη-Μαζαράκη.
ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (Θ&Ε)
Γαλάνης-Ζοπανιώτ.
ΦΟΡΟΛ. ΠΡΑΚΤΙΚΗ (Θ&Ε)
Γεωργοπ.-Παπαγεωργ.
ΓΕΩΓΡ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
Πασσά-Γεωργοπ.
ΥΛΙΚΟ & ΔΙΚΤΥΑ (Θ&Ε)
Αθανασιάδης-Μπαντουβ.
ΠΡΑΚΤ. ΦΥΣ/ΠΕΙΑ (Θ&Ε)
Γκικοπούλ.-Νικολαΐδ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 24/5 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
Τσιμούρτος-Τσιάμης
             
ΑΡΧΕΣ ΕΠΙΣΤ. Η/Υ
Αθανασιάδ.-Μπαντουβ.
             
ΠΕΜΠΤΗ 25/5   ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΙΔΙΚ.
Δούλαλα-Κανελλοπ.
ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΙΔΙΚ.
Κανελλοπ.-Δούλαλα
ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΙΔΙΚ.
Κανελλοπ.-Δούλαλα
ΛΟΓΙΣΤ. ΕΦΑΡΜ. (Ε)
Ντάφος
ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ (ΓΕΡΜ.)
Βεράνη
ΠΛΗΡ. ΣΥΣΤΗΜ. (Θ&Ε)
Αθανασιάδης-Μπαντουβ.
ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΣΑ (Θ&Ε)
Γκικοπούλ.-Νικολαΐδ.
ΠΑΡΑΣΚ. 26/5   ΝΑΥΤ.ΗΛ. ΟΡΓ.(Θ&Ε)
Παπαδόπουλος-Χαριτόπ.
ΦΥΤΑ ΚΗΠΟΤ.(Θ&Ε)
Μαζαράκη-Ζοπανιώτ.
ΕΚΜΗΧ. ΓΕΩΡΓ. ΕΚΜ. (Θ&Ε)
Μαστορόπ.-Ταναΐνη
ΕΠΙΚ. & ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΙΣ
Πασσά-Γεωργοπούλου
ΕΦΑΡΜ. ΤΟΥΡΙΣΜ.(Ε)
Ντάφος
ΤΕΧΝ. ΥΠΟΣΤ. (Θ&Ε)
Μπαντουβ.-Αθανασιάδης
ΦΥΣΙΚ/ΠΕΙΑ (Θ&Ε)
Γκικοπούλ.-Νικολαΐδ.

 

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Instagram Gallery

Επικοινωνήστε μαζί μας

Τηλέφωνο: (210) 2611632
(210) 2693269
Fax: (210) 2628332
Email: mail [@] 2epal-iliou.att.sch.gr

Get in contact

Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 71 επισκέπτες και κανένα μέλος

Σχεδιασμός-Ανάπτυξη-Συντήρηση Ιστοσελίδας: Χουστουλάκη Ε.